W dniu 22 marca 2018r. pod naszą szkołę przyjechał autobus, w którym odbyły się zajęcia komunikacyjne dla klas I – III realizowane w ramach projektu Nasz wspólna sprawa, ekologiczna Warszawa.

 

Warsztaty odbywały się zarówno w autobusie elektrycznym jak i w salach lekcyjnych. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się czym jest transport publiczny, poznały główne zasady bezpiecznego podróżowania komunikacją miejską, dowiedziały się jak ona wpływa na środowisko naturalne. Uczniowie przekonali się o ekologicznych zaletach pojazdów elektrycznych, których przybywa na stołecznych ulicach.

Pięknie dziękujemy pracownikom Zarządu Transportu Miejskiego. To była udana lekcja!

Nasza szkoła od lat uczestniczy w projektach edukacyjnych ZTM, tym razem inicjatorką akcji była pani Anna – mama jednej z naszych uczennic. Serdecznie dziękujemy 🙂