WYCHOWAWCY I NAUCZYCIELE WSPIERAJĄCY 0-3 –  ROK SZKOLNY 2019/2020

Oddział przedszkolny   sala
0 A p. Dorota Jarmowicz, p. Małgorzata Monkiewicz Filia Chudoby
0B p. p. Elżbieta Dybczak , p. Dorota Szynkaruk Filia Chudoby
KLASA   SALA
1a Julita Buda 114c
1b Beata Rekosz; n-l wspomagający Agnieszka Leszko 114c
1c Lena Danilczyk 4c
1d Anna Milewska 115c
1e Urszula Zawistowska 115c
1f Dominika Koczara 115c
1g Katarzyna Retman 116c
1h Marzena Koczorowska 116c
1i Grażyna Wiśniewska 116c
1j Anna Staśkiewicz Filia Chudoby
1k Anna Szcześniak Filia Chudoby
KLASA   SALA
2a Iwona Świtaj 2C
2b Izabela Wąsowska 2C
2c Agnieszka Wodzicka 3C
2d Anna Niewęgłowska 5C
2e Barbara Nowak 5C
2f Mariola Motoszko 6C
2g Małgorzata Sergej 4C
2h Urszula Stachyra 4C
KLASA   SALA
3a Anna Sikorska; n-l wspomagający Zofia Chciałowska 118c
3b Magdalena Gnyś; n-l wspomagający Beata Rekosz 117c
3c Aleksandra Włodarczyk; n-l wspomagający Julita Buda 113c
3d Ewelina Grzybowska-Kania 6c
3e Ewa Rakowska 3c
3f Sylwia Kopyścińska 1c
3g Edyta Kropielnicka 113c
3h Joanna Sas 117c
3i Daria Kopyścińska 1c

Wychowawcy i pedagodzy wspierający w klasach 4-8 

Klasa
4A Rukść Kinga; pedagog wspierający Wioletta Różycka
4B Jóźwiak Anna
4C Kamiński  Adam
4D Kuczerska Małgorzata
4E Golec Katarzyna
4F BAJERA ANNA
5A TYMIŃSKA EDYTA, pedagog wspierający Anna Czechowicz
5B Pisarek  Monika
5C Zawalski Sebastian
5D Kozłowska  Karolina
5E GARBAREK KATARZYNA
5F Zakrzewska Beata
5H Łakomiec Sylwia
5I Depta Paulina
5J Raszkowska Joanna
5K Mocarska-Kilian Anna
5L Ochnio Barbara
Okrasa Ireneusz
5M BRYŁKA MARTA, pedagog wspierający: Anna Szcześniak, Katarzyna Wyciszkiewicz
5N BANASIAK PIOTR
5O Wilczyński  Łukasz
6B Grzegorz Byrka
6C GOMUŁKA MONIKA
6D Misztal Anna
6E Majewski Jarosław
6F KARGULEWICZ IWONA
6G Jefimczyk -Rydz Marzena
6I Kowalik Maciej
6J Łygan Anna
6K Stępień Agnieszka
6L Oracz Dominika, pedagog wspierający Svietlana Sokolovska
Rudkowski Andrzej
6M Sakowska Anna
7A Kruk Anita
7B Jaworski Michał
7C Kobylarczyk Anna
7D Karczewska Ewa
8A CZARNECKA KATARZYNA
8B FALKOWSKA GRAŻYNA
8C Pliszka Krzysztof
8D Sienkiewicz Elżbieta
8E Szeliga Irena