Wolontariat szkolny wspiera WOŚP! W tym roku wraz z Jurkiem Owsiakiem zbieraliśmy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tydzień przed wielkim finałem nasi dzielni Wolontariusze codziennie kwestowali dla WOŚP zbierając datki zarówno w budynku głównym szkoły jak i w filii przy ul. Chudoby. Młodszym Wolontariuszom wytrwale pomagała Pani Ania Mościcka – serdecznie dziękujemy!

W piątek (29.01.2021 r.) zorganizowaliśmy w szkole kiermasz ciast, podczas którego Wolontariusze sprzedawali wypieki wykonane przez siebie, rodziców i nauczycieli. Wszystkim osobom zaangażowanym w prace związane z wypiekami, a także Pani Kasi Kupskiej, która nad wszystkim czuwała, składamy gorące podziękowania!

W przeddzień wielkiego finału Wolontariusze z klas ósmych stawili się na spotkaniu sztabu ze szkolnym koordynatorem – Panią Iwoną Kargulewicz, natomiast już w dzień finału z wielkim zapałem i zaangażowaniem ruszyli na ulice Warszawy z puszkami WOŚP.

Podczas 29. Finału WOŚP zebraliśmy łącznie 10 902 zł 60 gr.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i wolontariuszom za pomoc i wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do zobaczenia za rok!

Opiekunowie Wolontariatu Szkolnego i Szkolny Sztab WOŚP