Wita Państwa firma FLO-POL

W roku szkolnym 2020/2021 będziemy w Szkole Podstawowej nr 356 oraz oddziale przy ulicy Chudoby, gotować posiłki i podawać je Waszym pociechom. Posiłki przygotowywane są na miejscu. Żywieniem dzieci zajmujemy się od 1993r. W Szkole Podstawowej nr 356 będziemy gotować szósty rok szkolny.

Mamy nadzieję , że Państwa pociechy będą zadowolone z posiłków a  Państwo z naszej obsługi.

REJESTRACJA – w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

KLASA 0-3

https://startedu.pl/Rejestracja/SP356_GLEBOCKA

KLASA 4-8

https://startedu.pl/Rejestracja/SP356_GLEBOCKA_KL4-8

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

 1. Adres do logowania na konto STARTEDUhttps://startedu.pl/User/LogIn
 • Począwszy od dnia1,09,2020. roku zamówienia i płatność za posiłki  będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 02 września 2020 roku.
 • Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i e-mailowe nie będą uwzględniane.Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dzień wydania posiłku, do godziny 9:00.
 • Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.
 • Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
  • Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
  • Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł
 • Cennik na rok 2020/2021
  Klasy 0-3  Klasy 4-8
śniadanie                         3,50zł                       3,50zl
zupa                         3,00zł                       3,00zł
II danie                         8,00zł                       8,50 zł
Zestaw ( zupa i II danie)                         8,50zł                       9,00zł
podwieczorek                         3,50zł                      3,50zł
Wyżywienie całodzienne                       14,00zł                   14,00zł
Napój do obiadu                         0,00zł                     0,00zł
 • Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

Pomoc techniczna dotycząca pracy platformy startedu.pl dostępna jest pod nr tel. 22-382-50-50

Zachęcamy również do śledzenia nas na Facebooku lub Instagramie Flo-pol catering ,gdzie będziemy starali się przybliżyć Państwu naszą codzienną pracę .