Zima, święta, ferie zimowe, długie wieczory to idealny czas, aby otulić się grubym kocem, usiąść wygodnie i z kubkiem ciepłego kakao sięgnąć po ulubioną książkę. Zaczytać się…

Może w wolnej chwili, między kosztowaniem świątecznych i poświątecznych pyszności a zawiązywaniem sadełka przy ulubionej lekturze, podzielisz się z innymi swoimi ulubionymi zimowymi i świątecznymi książkami?

Oto link do tematycznej kolekcji, którą rozpoczęłam, a którą Ty, chciałabym, abyś kontynuował. W wolnej chwili poleć innym książkę, do której chętnie sięgasz zimą lub w okresie świątecznym, zainspiruj innych. Możesz wkleić tylko zdjęcie okładki, możesz też napisać kilka słów od siebie, możesz napisać własną recenzję lub użyć tej dostępnej w Internecie. Zerknij, co polecają inni. Spróbuj przeczytać coś nowego:) Do dzieła!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci zdrowia, pogody ducha, książki w prezencie, przytulasów z bliskimi, wymiany uśmiechów zza wigilijnego stołu, poczucia, że jesteś kochany, chwili na refleksję oraz ciepła w serduszku i zimy za oknem (choć kilku prawdziwych płatków śniegu, które spadną na Twój nos). Wesołych świąt!