Rada Pedagogiczna – 2020/2021

Oddział Przedszkolny

0ap. Anna Jaworska, p. Elżbieta Dypczak, pomoc – Sylwia Brzeźnicka

KLASA 1

KLASA 2

2ap. Julita Buda
2bp. Beata Rekosz, Nauczyciel współorganizujący kształcenie: Agnieszka Leszko
2cp. Lena Danilczyk
2dp. Anna Milewska
2ep. Urszula Zawistowska
2fp. Dominika Koczara
2gp. Katarzyna Retman
2hp. Ewelina Grzybowska-Kania
2ip. Grażyna Wiśniewska
2jp. Anna Staśkiewicz
2kp. Anna Szcześniak

KLASA 3

3ap. Iwona Świtaj
3bp. Izabela Wąsowska
3cp. Agnieszka Wodzicka
3dp. Anna Niewęgłowska,Nauczyciel współorganizujący kształcenie: Swietłana Sokolowska
3e p. Barbara Nowak
3f p. Mariola Motoszko
3g p.Małgorzata Sergej
3hp.Urszula Stachyra

Klasa 4

4ap. Sandra Honlfeld – Sykulska, n-l Pani Magdalena Kosyra- Kowalska
4bp. Natalia Wawrzyńska, n-l wspomagający Anna Fudalewska
4cp. Magdalena Perłowska, n-l wspomagający Julita Buda/Beata Rekosz
4d p. Grażyna Falkowska
4e p. Nina Dobrzyńska- Pucek
4f p. Irena Szeliga
4gp. Elżbieta Sienkiewicz
4hp. Monika Pisarek, n-l wspomagający Wioletta Klepacka
4ip. Magda Kozioł  

Klasa 5

5a p. Kinga Rukść, n-l wspomagający Wioletta Różycka
5b p. Anna Jóźwiak
5c p. Adam Kamiński
5d p. Małgorzata Kuczerska
5e p. Katarzyna Golec
5f p. Anna Bajera

Klasa 6

6a p. Edyta Tymińska, n-l wspomagający Anna Czechowicz
6b p. Paweł Cegiełko, n-l wspomagający Paulina Depta
6c p. Sebastian Zawalski
6d p. Krzysztof Pliszka
6e p. Karolina Gryzik
6f p. Beata Zakrzewska
6h p. Sylwia Łakomiec
6j p. Joanna Raszkowska
6k p. Anna Mocarska – Kilian
6l p. Barbara Ochnio
6m p. Marta Bryłka, n-l wspomagający Katarzyna Wyciszkiewicz
/Magdalena Salwa
6n p. Piotr Banasiak, n-l wspomagający Elżbieta Michalska
6o p. Łukasz Wilczyński/Robert Durdyn

Klasa 7

7a p. Wojciech Wasiek
7b p. Grzegorz Byrka
7c p. Monika Gomułka
7d p. Anna Misztal
7e p. Jarosław Majewski
7f p. Iwona Kargulewicz
7g p. Marzena Jefimczyk – Rydz
7i p. Jagna Hałaczek, n-l wspomagający Agnieszka Górka
7jp.Anna Łygan
7kp. Agnieszka Stępień
p. Andrzej Rudkowski

Klasa 8

8ap. Anita Kruk
8bp. Michał Jaworski
8cp. Anna Kobylarczyk
8dp. Ewa Karczewska