Rada Pedagogiczna – 2019/2020

WYCHOWAWCY I NAUCZYCIELE WSPIERAJĄCY 0-3 –  ROK SZKOLNY 2019/2020

Oddział przedszkolny
0 Ap. Dorota Jarmowicz, p. Małgorzata MonkiewiczFilia Chudoby
0Bp. p. Elżbieta Dybczak , p. Dorota SzynkarukFilia Chudoby
KLASA
1aJulita Buda114c
1bBeata Rekosz; n-l wspomagający Agnieszka Leszko114c
1cLena Danilczyk4c
1dAnna Milewska115c
1eUrszula Zawistowska115c
1fDominika Koczara115c
1gKatarzyna Retman116c
1hMarzena Koczorowska116c
1iGrażyna Wiśniewska116c
1jAnna StaśkiewiczFilia Chudoby
1kAnna SzcześniakFilia Chudoby
KLASA
2aIwona Świtaj2C
2bIzabela Wąsowska2C
2cAgnieszka Wodzicka3C
2dAnna Niewęgłowska5C
2eBarbara Nowak5C
2fMariola Motoszko6C
2gMałgorzata Sergej4C
2hUrszula Stachyra4C
KLASA
3aAnna Sikorska; n-l wspomagający Zofia Chciałowska118c
3bMagdalena Gnyś; n-l wspomagający Beata Rekosz117c
3cAleksandra Włodarczyk; n-l wspomagający Julita Buda113c
3dEwelina Grzybowska-Kania6c
3eEwa Rakowska3c
3fSylwia Kopyścińska1c
3gEdyta Kropielnicka113c
3hJoanna Sas117c
3iDaria Kopyścińska1c

Wychowawcy i pedagodzy wspierający w klasach 4-8 

Klasa
4ARukść Kinga; n-l wspomagający Wioletta Różycka
4BJóźwiak Anna
4CKamiński  Adam
4DKuczerska Małgorzata
4EGolec Katarzyna
4FBajera Anna
5ATymińska Edyta, n-l wspomagający Anna Czechowicz
5BWirtek Anna
5CZawalski Sebastian
5DKozłowska  Karolina
5ESyka Natalia
5FZakrzewska Beata
5HŁakomiec Sylwia
5IDepta Paulina
5JRaszkowska Joanna
5KMocarska-Kilian Anna
5LOchnio Barbara
Okrasa Ireneusz
5MBryłka Marta,
n-le wspomagający Anna Szcześniak, Katarzyna Wyciszkiewicz
5NBanasiak Piotr
5OWilczyński  Łukasz
6BGrzegorz Byrka
6CGomułka Monika
6DMisztal Anna
6EMajewski Jarosław
6FKargulewicz Iwona
6GJefimczyk -Rydz Marzena
6IKowalik Maciej
6JŁygan Anna
6KStępień Agnieszka
6LOracz Dominika, n-l wspomagający Svietlana Sokolovska
Rudkowski Andrzej
6MBoguska Aleksandra
7AKruk Anita
7BJaworski Michał
7CKobylarczyk Anna
7DKarczewska Ewa
8ACzarnecka Katarzyna
8BFalkowska Grażyna
8CPliszka Krzysztof
8DSienkiewicz Elżbieta
8ESzeliga Irena