Wraz z Ośrodkiem Akademii JA EMOTKA zapraszamy na wystawę „MASKI pamięci emocji”, którą gościmy w naszej szkole w dniach 24- 28 maja.

Jest to wystawa niezwykła w przekazie. Przez 5 lat widziało ją już na żywo ponad 20 tysięcy osób w Polsce. Ma świetne recenzje i kalendarz rezerwacji na kolejne kilka miesięcy do przodu. Dzięki temu, że fotografie w 100% zostały zaaranżowane i wykonane przez dzieci w wieku 9-14 lat, ich przekaz jest szczery i nie da się obok prac przejść obojętnie. Kurator projektu, jednocześnie pomysłodawca i autor opracowań, uzupełnił poruszające zdjęcia przekazem słownym w kontraście do obrazu. Tematyką dotyka on emocji i relacji międzypokoleniowych oraz rozbudzając endorfiny podejmuje próbę uświadomienia, że także między dorosłymi przydało by się więcej pozytywnych wzmocnień.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia prezentacji/ filmów, które towarzyszą wystawie:

emocje_zapamiętywania_czas 3 min 25 sek

szeptem_czas 8 min

MASKI_pamięci_emocji_czas 16 min

AUTORZY ZDJĘĆ do kampanii to piętnastka uczących się fotografii dzieci – Amelia Domańska, Aleksandra Gmur, Inga Górna, Julia Targońska, Mikołaj Król, Dominika Matuszewska, Piotr Mazur, Klaudia Miszczuk, Kornelia Niebrzegowska, Martyna Ostasiewicz, Monika Pawlina, Bartłomiej Rączka, Amelia Szymańska, Klara Świć i Oliwia Wlizło z Klubu Miłośników Fotografii „Zoomik” w Radzyniu Podlaskim.

KURATOR PROJEKTU – Janusz Wlizło, pomysłodawca i autor opracowań prac.

ORGANIZATOR WYSTAWY – Ośrodek Akademii JA EMOTKA z Anną Konstantynowicz, która na co dzień prowadzi w naszej szkole zajęcia dla dzieci i młodzieży wspierające rozwój emocjonalny i społeczny, więcej informacji: www.emotka.waw.pl, https://www.facebook.com/AkademiaJAWarszawa/