Po zdobyciu mistrzostwa dzielnicy Białołęka w tenisie stołowym dziewcząt w kategorii młodzież, nasze zawodniczki Wiktoria Czapla kl. 8c i Julia Zyskowska kl. 8a wystartowały w dniach 14, 15 stycznia w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawody te zostały rozegrane w SP 47 na Ursynowie. W pierwszym dniu reprezentantki SP 356 wygrały grupę, pokonując zespoły Pragi Południe i Bielan. Następnie pokonały drużynę Śródmieścia (zeszłoroczne mistrzynie) i bez straty punktu awansowały do ćwierćfinału. Drugiego dnia zawodów nie było mocnych na nasze wspaniałe dziewczyny. Pokonując kolejno Wawer, Żoliborz i Pragę Południe awansowały z pierwszego miejsca do półfinałów.

Pokonując Śródmieście 3:2 weszły do wielkiego finału. Tam czekała już drużyna z Mokotowa. Wiktoria i Julia dzielnie walcząc o każdą piłkę zwyciężyły przeciwnika 3:2 i zdobyły złoty medal!!!!

Jest to ogromny sukces młodzieży z naszej szkoły i największy w historii 5 lat. Opiekunem drużyny jest pan Mariusz Szmidt.