Rada Pedagogiczna – 2021/2022

Oddziały przedszkolne

 wychowawcanauczyciel współorganizujący
„0”aElżbieta Dybczak, Zofia Chciałowska 
„0”bDorota Jarmowicz, Magdalena StefańskaMałgorzata Wieluk

Klasy 1

klasawychowawcanauczyciel współorganizujący 
1aIwona ŚwitajMichalina Rutkowska 
1bUrszula StachyraMonika Stafińska 
1cIzabela Wąsowska  
1dAgnieszka Wodzicka  
1eAnna Niewęgłowska  
1fBarbara Nowak  
1gAnna StaśkiewiczJoanna Kosarowicz-Schwacher 
1hMałgorzata Sergej  
1sMariola Motoszko trenerzy: Mariusz Szmidt, Grzegorz Byrka

Klasy 2

klasawychowawcanauczyciel współorganizujący 
2aDorota Szynkaruk  
2bAnna Sikorska  
2cDaria Kopyścińska  
2dJoanna Sas  
2eMagdalena Gnyś  
2fSylwia Kopyścińska  
2iEdyta KropielnickaIzabela Rechul 
2sAleksandra Włodarczyk trener: Mariusz Szmidt

Klasy 3

klasawychowawcanauczyciel współorganizujący
3aJulita Buda 
3bBeata Rekosz 
3cLena Danilczyk 
3dAnna Milewska 
3eUrszula Zawistowska 
3fKatarzyna Wszeborowska 
3gJulia Kędzierska 
3hEwelina Grzybowska-Kania 
3iGrażyna Wiśniewska 
3kAnna Szcześniak 

Klasy 4

klasawychowawcanauczyciel współorganizujący  
4aMaciej Kowalik 
4bGrażyna Falkowska 
4cEwa Krzempek 
4eAnna Szulc 
4fAnita Kruk 
4gPatryk Maszorek 
4hAnna KobylarczykSvietlana Sokolovska
4sMichał Jaworski 

Klasy 5

klasawychowawcanauczyciel współorganizujący
5aLidia Borkowska
5bNatalia WawrzyńskaAnna Fudalewska
5cKinga MachnioJulita Buda/Beata Rekosz
5dEwa Karczewska 
5eNina Dobrzyńska – Pucek 
5fIrena Szeliga 
5gElżbieta Sienkiewicz 
5hMonika PisarekWioletta Klepacka
5iMagda Kozioł 

Klasy 6

klasawychowawcanauczyciel współorganizujący
6aKinga RukśćWioletta Różycka
6bAnna Jóźwiak 
6cAdam Kamiński 
6dMałgorzata Kuczerska 
6eKatarzyna Golec 
6fKarolina GryzikNatalia Żelakiewicz

Klasy 7

klasawychowawcanauczyciel współorganizujący
7aEdyta TymińskaAnna Czechowicz
7bPaweł CegiełkoPaulina Depta
7dKrzysztof Pliszka 
7fBeata Zakrzewska 
7hSylwia ŁakomiecEwa Wajszczuk
7jJoanna Raszkowska 
7kAnna Mocarska – Kilian 
7lBarbara Ochnio 
7mMarta Bryłka 
7nPiotr BanasiakElżbieta Michalska
7oŁukasz Wilczyński 
7pDominika Oracz 

Klasy 8

klasawychowawcanauczyciel współorganizujący
8aWojciech Wasiek 
8bGrzegorz Byrka 
8cMonika Gomułka 
8dAnna Misztal 
8eJarosław Majewski 
8fIwona Kargulewicz 
8gMarzena Jefimczyk – Rydz 
8iJagna HałaczekAnita Choromańska
8jAgnieszka Wasiek 
8kAgnieszka Stępień 
Andrzej Rutkowski