• Bal Karnawałowy 2023

     • Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, w piątek 10 lutego, w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla młodszych uczniów z klas 0-6 oraz dyskoteka dla naszej młodzieży z klas 7-8.

      Uczniowie wraz z wychowawcami stanęli na wysokości zadania przebierając się w barwne stroje i kostiumy - jak karnawał, to karnawał! Również sala gimnastyczna, dzięki staraniom Rodziców i Nauczycieli, wyglądała jak z bajki.
      Konkursami, szalonymi zabawami i super muzyką, umilał wszystkim czas niezastąpiony Pan Buźka. Te wspaniałe chwile można było uwiecznić, robiąc u zaproszonego Pana Fotografa  zdjęcia klasowe oraz indywidualne.

      Rodzice z poszczególnych klas zadbali o to, by nikt nie wyszedł głodny - przygotowali słodki poczęstunek, ciasta, ciasteczka oraz popcorn, który cieszył się największą popularnością.

      Wieczorem, w szalonym świetle kolorofonów, odbyła się dyskoteka dla klas starszych. Uczniowie dali się porwać propozycjom Pana Buźki i do końca bawili się świetnie  w rytm najnowszych przebojów.

      Zarówno bal karnawałowy jak i dyskoteka udały się wspaniale!!! Cieszymy się, że w tak miłej atmosferze spędziliśmy ten niezapomniany czas, odrywając się choć na chwilę od pracowitej, szkolnej rzeczywistości.

      Dziękujemy naszym uczniom za odpowiedzialną zabawę, a Dyrekcji, Nauczycielom i Rodzicom za czuwanie nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych.

     • Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny

     • Szanowni Państwo, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie w ramach projektu dotyczącego profilaktyki wszawicy, zwraca się do rodziców z prośbą o zapoznanie się z materiałami dotyczącymi wszawicy. Informacje na temat profilaktyki wszawicy oraz materiały do pobrania w formie elektronicznej, znajdują się na stronie internetowej: 

      https://www.gov.pl/web/psse-warszawa/profilaktyka-wszawicy

     • Koncert Walentynkowy

     • W dniu 1 lutego 2023 roku w Białołęckim Ośrodku Kultury odbył się Koncert Walentynkowy „Serce za serce”. Koncert był zamierzonym pretekstem, aby tym, którzy każdego dnia okazują swoje wielkie serca niosąc pomoc naszej szkole, zwyczajnie podziękować.

      Występy Uczniów prowadziły nas przez historię muzyki, pojawiły się utwory z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych, aż po współczesne. Artyści ubrani w stroje z danej epoki, oprócz śpiewu prezentowali taniec i grę na instrumentach.

      Uroczystość prowadziły fenomenalne: p. Anna Mocarska – Kilian, p. Kinga Rukść oraz DJ Essa – czyli nasza szalona p. Magdalena Stefańska.

      Reprezentanci poszczególnych klas przygotowywali się do występów przez ostatnie tygodnie, co przełożyło się na ich wysoki poziom. Byliście genialni, wyglądaliście przepięknie, a słowa wykonywanych przez Was piosenek jeszcze długo wybrzmiewały w szkolnych korytarzach. Dziękujemy za Waszą energię, uśmiech i wielkie serce.

      Finałowy występ w wykonaniu Nauczycieli był mega niespodzianką dla nas wszystkich. Kto by się spodziewał, że mamy tyle talentów muzycznych w ciele pedagogicznym. Byliście Niesamowici! Owacje na stojąco, brawa do utraty tchu i okrzyki publiczności „Jeszcze raz!”. Dziękujemy za niezapomniane wrażenia i bisy.

      Swoją obecnością zaszczycili nas wyjątkowi goście: Zastępca Burmistrza Dzielnicy Białołęka p. Izabela Ziątek, Naczelnik WOiW – p. Mirosław Urbański.

      Były z nami również osoby, instytucje, firmy zewnętrzne, kluby sportowe, które w życiu naszej szkoły odgrywają olbrzymią rolę. Prowadzą bezpłatne zajęcia z uczniami, są darczyńcami, opiekują się potrzebującymi, ofiarowują swój czas i pracę zupełnie bezinteresownie, nie licząc na zyski czy oklaski. Unikają rozgłosu, bo ich pomoc na rzecz drugiego człowieka płynie prosto z serca.

      Na nasze zaproszenie przybyli:
      p. Hubert Sołtys oraz p. Robert Jagielski – reprezentujący Radę Rodziców SP356, p. Katarzyna Paczóska reprezentująca Teatr356, p. Hubert Byrka – reprezentujący Fundację MULTISPORT oraz firmę ZDROFIT; p. Grzegorz Jaros – reprezentujący klub karate SEKAI; p. Sebastian Gut reprezentujący Fundację Park przy Szkole, prywatnie rodzic naszych uczniów Izy i Szymona;  p. Joanna Pasternak Flopol; p. Sebastian Ryński; p. Grzegorz Kobylarczyk zaprzyjaźniony fotograf - archiwista szkolnych wspomnień, a prywatnie mąż naszej nauczycielki w-f p. Ani Kobylarczyk; p. Maria Sobolewska – reprezentująca firmę Nienudno.

      Nie wszystkim udało się przybyć na nasze wydarzenie, ale wiemy, że wspierają nas całym sercem każdego dnia. DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM 😊 bo…. Razem możemy więcej!

      Za fantastyczną fotorelację dziękujemy p. Grzegorzowi Kobylarczyk oraz pracownikom SP 356 :)

   • Kontakty

    • Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego w Warszawie
    • Sekretariat do spraw uczniów: 22 675-25-94 w. 13 poniedziałek, wtorek. : 8.00 - 16.00 środa: 12.00 - 16.00 czwartek, piątek: 8.00 - 16.00 Sekretariat Dyrektora: 22 675-25-94 w. 16 poniedziałek : 8.00 - 16.00 wtorek: 12.00 - 16.00 środa - piątek: 8.00 - 16.00
    • ul. Głębocka 66 03-287 Warszawa Poland